HAKKIMIZDA

 

Premium mutfak ürünleri, küçük ev aletleri, sofra, ev dekor ve ev tekstili sektörlerinde kendi alanında lider 30’dan fazla markanın perakende satışını gerçekleştiren lider markaları birleştiren Zaraif, multi brand mağaza olarak müşterilerini dünya markalarının en yeni ve kaliteli ürünleriyle buluşturuyor. Kurulduğu günden bu yana Zaraif, zamansız ev dekorasyonu, ev tekstili, sofra, küçük ev aletleri ve mutfak ürünleri ile ev alışverişini keyfe dönüştürüyor. 


Zaraif’te yer alan Caroline Limoges, Caso, Delonghi, Decorium, Fissler, Koleksiyon, Porio, Rivadossi, Stilars, Soft Cotton,Wanelli ve Zwilling gibi alanında lider 30’dan fazla markayı tüketicileri ile buluşturuyor; aynı zamanda WMF, Kitchenaid ve Smeg markalarının da satışlarını gerçekleştiriyor. Yaşam tarzı markalarımız, tümü mağaza içinde ve çevrimiçi olarak sorunsuz alışveriş çözümleri sağlayan yüksek kaliteli ürünler, özel tasarımlar ve zamansız stilleri ile ilham verici bir yaşam sunuyor.


Modern, şehirli ve aynı zamanda klasikten vazgeçemeyen, ev dekorasyonuna meraklı ve stil sahibi seçimleri olanlar için pek çok seçeneği tek bir çatı altında sunuyor. Zengin ürün çeşitliliği, ürün ve hizmet kalitesi, profesyonel mağazacılık anlayışı ile tüketici beklentilerinin ötesine geçen Zaraif’te, mutfaktan sofraya, banyo grubundan aksesuara, ev tekstil koleksiyonundan küçük ev aletlerine, aksesuardan ve ev dekorasyon grubuna kadar kaliteli, modern, şık ve trend pek çok ürün sergileniyor.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR