WMF Baharat Değirmeni Beyaz Kapak
WMF Baharat Değirmeni Beyaz Kapak
WMF Baharat Değirmeni Beyaz Kapak

WMF Baharat Değirmeni Beyaz Kapak (WMFMFK090.0001)

Marka : WMF
Fiyat : 219,00 TL(KDV Dahil)
28,47 TL 'den başlayan taksitlerle

Genel Bakış

  • İçerik: Beyaz içi boş Trend baharat değirmeni, Y 14 cm, seramik, plastik ve camdan üretilmiştir | Ürün kodu: 3201000722
  • Materyal: Seramik, plastik, cam
  • Tuz, biber, baharat ve kurutulmuş otları öğütür
  • İnce veya iri taneli öğütme için ayarlar 10 yıl garantili seramik öğütücü
  • Bulaşık makinesinde yıkanabilir (cam kısmı)

Ürün Açıklaması

Öğütme sırasında uçucu yağ salgıladıkları ve aromalarının lezzetini en iyi şekilde alabilmemiz için baharatlar taze öğütülmelidir. WMF, Ceramill baharat değirmenlerini karabiber değirmenlerinden esinlenerek geliştirmiştir ve tüm baharat değirmenlerinin uzun ömürlü seramik öğütücüleri bulunmaktadır. İstenilen kalınlıkta ve derecede öğütmek için öğütme ayarı üst kısmındaki düğmeden ayarlanabilir. Baharat değirmenlerinin cam kısmı sayesinde içindeki baharat miktarını kolaylıkla görebilirsiniz. Cam kısım kolayca doldurulur ve bulaşık makinesinde yıkanabilir. Üst kısmı yüksek kaliteli sentetik materyalden üretilmiştir. Tüm baharat değirmenlerinin öğütme mekanizması üst kısmındadır, böylece yemek masasında hiç kalıntı bırakmaz. Bütün bunlara ek olarak aroma kapağı, öğütme mekanizmasını ve baharatların taze aromasını korur.

Tuz ve biberi değirmeni başaşağı tutarak öğütün: Ceramill Trend baharat değirmenlerinin öğütme mekanizmaları üst kısmında olduğu için masada kalıntı bırakmaz. Aroma kapağı, öğütücüyü ve aromayı korur. Öğüteceğiniz zaman sadece kapağı kaldırın, paslanmaz çelik yada ahşap kısmından değirmeni başaşağı tutun, cam kısmı döndürün ve toz haline gelmiş baharatınız hazır! Yüksek kaliteli plastik ve camdan üretilmiş bu baharat değirmeni, ayarlanabilir orijinal Ceramill seramik öğütücüye sahiptir. WMF, bu korozyon ve aşınmaya dayanıklı öğütücü için 10 yıl garanti sağlar. Yüksekliği 14 cm olan baharat değirmeninin parçaları ayrılabilir ve cam kısmı bulaşık makinesinde yıkanabilir.

Benzer Ürünler