WMF FRENCH PRESS
WMF FRENCH PRESS
WMF FRENCH PRESS
WMF FRENCH PRESS
WMF FRENCH PRESS
WMF FRENCH PRESS
WMF FRENCH PRESS

WMF FRENCH PRESS (WMFMFK094.0004)

Marka : WMF
İndirim Oranı : %5 İndirim
Fiyat : 1.299,00 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 1.234,05 TL(KDV Dahil)
160,44 TL 'den başlayan taksitlerle

Genel Bakış

  • Materyal: Cromargan® paslanmaz çelik mat bitiş ile ısıya dayanıklı WMF camın mükemmel birleşimi |Hacim: 8 bardağa kadar kahve kapasitesi | Ürün Kodu: 3201000290
  • Kahve hazırlama için popüler ve kolay bir yöntem
  • Kullanım: İri taneli öğütülmüş kahveyi her bir bardak için cam kaba koyun. Çok ince öğütülmüş kahve, filtreyi tıkayabilir ve bardağın içinde pressleme işlemi yapılırken yüksek basınç uygular. Kahve kaynar suyla değil sıcak suyla demlenmelidir.
  • Tüm parçaları bulaşık makinesinde yıkanabilir. Süzgeçi sık sık çıkarılmalı ve temizlenmelidir. Kullanım talimatları dahildir.

Ürün Açıklaması

Kahve hazırlamak için en kolay ve en popüler seçim. Kullanım: Hazırlanacak bardak sayısına göre iri taneli öğütülmüş kahveyi cam kabın içine dökün. Eğer öğütülmüş kahve çok ince çekilmiş ise filtre tıkanabilir ve cam bardakta basıldığında yüksek basınç oluşturabilir. Kahve kaynar suyla değil sıcak suyla demlenir. Sonuna kadar doldurmadan 3 cm boşluk bırakın. Daha sonra kahveyi plastik bir kaşıkla karıştırın. Metal kaşıklar cam sürahiye zarar verebilir. Kahve en az 4 dakika demlenmelidir. Demlendikten sonra çok zorlamadan filtreyi aşağı doğru ittirin. Süzgeç sıklıkla çıkarılmalı ve temizlenmelidir. Kullanım talimatları dahildir.

Şık çizgiler ve modern orantılar – WMF Kult serisi kusursuz ve işlevsel performans için tasarlandı. Ayrıca görüntüsü de göze hitap eder: Casini & Pringiers ürünüdür, tasarımı modern, minimalist ve sadedir. Cromargan korumalı parlak bitişli yüzey, bu serinin ürünlerini çizilmeye ve zarara karşı en dayanıklı hale getirir ve uzun yıllar boyu görüntüsünden hiçbir şey kaybetmez.

Benzer Ürünler