WMF Karaf 1 Lt Siyah Kapak
WMF Karaf 1 Lt Siyah Kapak
WMF Karaf 1 Lt Siyah Kapak
WMF Karaf 1 Lt Siyah Kapak
WMF Karaf 1 Lt Siyah Kapak

WMF Karaf 1 Lt Siyah Kapak (WMFSOF021.0006)

Marka : WMF
Fiyat : 669,00 TL(KDV Dahil)
86,98 TL 'den başlayan taksitlerle

Genel Bakış

Bir Alman markası olarak WMF, çok yönlü, şık ürün yelpazesi ve kalitesi ile bilinir. WMF, 160 yılı aşkın bir süredir, mesleki standartları ve ilerleyen üretim teknolojilerini korurken, gerçek bir yemek pişirme ve yeme-içme deneyimi sağlamaktadır.

Ürün Açıklaması

Bir zamanlar cam sürahilerde servis edilen su, şimdi şık ve ince karaflarla sunuluyor. Geniş ağız bölmesi suyu doldurmayı kolaylaştırırken, sıkı kapanma sistemi ile damlatma yapmadan servis yapmanızı sağlar. WMF su karafları; cam, el yapımı kristal ve cilalı Cromargan® gibi modern malzemelerden üretilmiştir ve çeşitli ebatlarda mevcuttur. Şık karafların üst kısımlarında yüksek teknoloji ürünü bir tıpa bulunur. CloseUp açma-kapama mekanizması sayesinde tıpası otomatik olarak açılır ve kapanırken, entegre süzgeç servis yaparken buzların ve ekleyebileceğiniz limon dilimlerinin dökülmesine engel olur. WMF su karafaları herhangi bir standart buzdolabının içecek bölmesine sığar.

Basic koleksiyon su karafları, Köhler & Wilms tasarım ajansı tarafından pratik CloseUp tıpa sistemi ile tasarlanmıştır. Eğme mekanizması su dökülürken otomatik olarak açılır ve kapanır ve entegre bir süzgeç buz küpleri ve meyvelerin dökülmesini önler. Cam karaflar, saplı veya sapsız olarak 0.75 ile 1.5 litre arasında üç farklı boyutta bulunmaktadır ve parlak Cromargan® 18/10 paslanmaz çelikten üretilmiştir. Tüm karaflar bulaşık makinesinde yıkanabilir ve herhangi bir standart buzdolabının içecek bölmesine sığılabilir. Kapakların elde yıkanmasını öneririz. Kapakların elde yıkanmasını öneririz. Suyu masada soğutmak isteyenler, basic koleksiyon için WMF tarafından özel olarak tasarlanan soğutma aparatlarına karafları yerleştirebilirler.

Benzer Ürünler
Etiketler
WMF, WMF Karaf, WMF Karaf 1, WMF Karaf 1 Lt, WMF Karaf 1 Lt Siyah, WMF Karaf 1 Lt Siyah Kapak, WMF Karaf 1 Lt Kapak, WMF Karaf 1 Siyah, WMF Karaf 1 Siyah Kapak, WMF Karaf 1 Kapak, WMF Karaf Lt, WMF Karaf Lt Siyah, WMF Karaf Lt Siyah Kapak, WMF Karaf Lt Kapak, WMF Karaf Siyah, WMF Karaf Siyah Kapak, WMF Karaf Kapak, WMF 1, WMF 1 Lt, WMF 1 Lt Siyah, WMF 1 Lt Siyah Kapak, WMF 1 Lt Kapak, WMF 1 Siyah, WMF 1 Siyah Kapak, WMF 1 Kapak, WMF Lt, WMF Lt Siyah, WMF Lt Siyah Kapak, WMF Lt Kapak, WMF Siyah, WMF Siyah Kapak, WMF Kapak, Karaf, Karaf 1, Karaf 1 Lt, Karaf 1 Lt Siyah, Karaf 1 Lt Siyah Kapak, Karaf 1 Lt Kapak, Karaf 1 Siyah, Karaf 1 Siyah Kapak, Karaf 1 Kapak, Karaf Lt, Karaf Lt Siyah, Karaf Lt Siyah Kapak, Karaf Lt Kapak, Karaf Siyah, Karaf Siyah Kapak, Karaf Kapak, 1, 1 Lt, 1 Lt Siyah, 1 Lt Siyah Kapak, 1 Lt Kapak, 1 Siyah, 1 Siyah Kapak, 1 Kapak, Lt, Lt Siyah, Lt Siyah Kapak, Lt Kapak, Siyah, Siyah Kapak, Kapak, WMF, WMF Karaf, WMF Karaf 1, WMF Karaf 1 Lt, WMF Karaf 1 Lt Siyah, WMF Karaf 1 Lt Siyah Kapak, WMF Karaf 1 Lt Kapak, WMF Karaf 1 Siyah, WMF Karaf 1 Siyah Kapak, WMF Karaf 1 Kapak, WMF Karaf Lt, WMF Karaf Lt Siyah, WMF Karaf Lt Siyah Kapak, WMF Karaf Lt Kapak, WMF Karaf Siyah, WMF Karaf Siyah Kapak, WMF Karaf Kapak, WMF 1, WMF 1 Lt, WMF 1 Lt Siyah, WMF 1 Lt Siyah Kapak, WMF 1 Lt Kapak, WMF 1 Siyah, WMF 1 Siyah Kapak, WMF 1 Kapak, WMF Lt, WMF Lt Siyah, WMF Lt Siyah Kapak, WMF Lt Kapak, WMF Siyah, WMF Siyah Kapak, WMF Kapak, Karaf, Karaf 1, Karaf 1 Lt, Karaf 1 Lt Siyah, Karaf 1 Lt Siyah Kapak, Karaf 1 Lt Kapak, Karaf 1 Siyah, Karaf 1 Siyah Kapak, Karaf 1 Kapak, Karaf Lt, Karaf Lt Siyah, Karaf Lt Siyah Kapak, Karaf Lt Kapak, Karaf Siyah, Karaf Siyah Kapak, Karaf Kapak, 1, 1 Lt, 1 Lt Siyah, 1 Lt Siyah Kapak, 1 Lt Kapak, 1 Siyah, 1 Siyah Kapak, 1 Kapak, Lt, Lt Siyah, Lt Siyah Kapak, Lt Kapak, Siyah, Siyah Kapak, Kapak,