WMF MINI 14CM DERİN TENCERE
WMF MINI 14CM DERİN TENCERE

WMF Mini Derin Tencere 14 Cm (WMFMFK073.0034)

Marka : WMF
Fiyat : 749,00 TL(KDV Dahil)
97,38 TL 'den başlayan taksitlerle

Genel Bakış

  • İçerik: Kısa tencere Ø 14 cm (yaklaşık 1.3l), Ø 14 cm çaplı elektrikli ve indüksiyon ocaklar için uygundur, Yükseklik: 12.5 cm
  • Damlatmadan dökmek için geniş kenar.
  • WMF tencereleri indüksiyon dahil her ocak tipinde kullanıma uygundur. TransTherm®, gelişmiş ısı tutma ve eşit ısı dağılımı özellikleri ile enerji tasarrufu sağlayan patentli taban sistemidir.
  • Malzeme: Cromargan® Paslanmaz çelik 18/10 - bulaşık makinesinde yıkanabilir, kolay temizlenebilir, fırında kullanıma uygundur, tadı yoktur ve aside dayanıklıdır.
  • Almanya’da geliştirilmiştir.

Ürün Açıklaması

Küçük ama en az büyük olanlar kadar işlevsel, WMF’in mini tencerelerini yaparken amaçladığı tam olarak bu. WMF Mini tencereler daha küçük bir çapa sahiptir, bu özellikleri onları tek ya da iki kişilik evler için, küçük porsiyonlar için ya da yemekleri ısıtmak için ideal yapar. TransTherm® tabanı ile WMF mini tencere indüksiyon dahil tüm ocak tiplerinde kullanım için uygundur. .Yüksek kenarı sayesinde, neredeyse hiç yağ sıçratmaz ve pişirme için çok az miktarda sıvıya ihtiyaç duyulur. Kapaklı derin tencereler şık ve sade bir tasarıma sahiptir.