Wmf Mini Sahan 18Cm
Wmf Mini Sahan 18Cm
Wmf Mini Sahan 18Cm
Wmf Mini Sahan 18Cm

Wmf Mini Sahan 18Cm (WMFMFK073.0020)

Marka : WMF
İndirim Oranı : %5 İndirim
Fiyat : 599,00 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 569,05 TL(KDV Dahil)
73,98 TL 'den başlayan taksitlerle
  • İçerik: Sahan Ø 18 cm – Ø 18 cm çaplı elektrikli/indüksiyon ocaklar için uygundur.
  • WMF tavaları indüksiyon dahil her ocak tipinde kullanıma uygundur. TransTherm-Allherdboden®, gelişmiş ısı tutma ve eşit ısı dağılımı özellikleri ile enerji tasarrufu sağlayan patentli taban sistemidir.
  • Malzeme: Cromargan® Paslanmaz Çelik 18/10 – bulaşık makinesinde yıkanabilir, temizliği kolaydır, tadı yoktur ve aside karşı dayanıklıdır. Yüksek sıcaklıklarda mühürleme için mükemmeldir.
  • Dökmeyi kolaylaştırmak için damlamayı önleyen geniş kenar.
  • Güvenli kullanım için ergonomik paslanmaz çelik saplar.
  • Temizleme: Bulaşık makinesinde yıkama. Almanya’da geliştirilmiştir.

Ürün Açıklaması

Fırından taze çıktı! WMF’in klasik sahanlarıyla hazır olur olmaz masanıza sıcak, lezzetli ve dumanı üstünde tüten yemeğinizi servis edebilirsiniz. 20, 24 veya 28 cm boyutlarında, özellikle sucuk, sosis ve yumurtalı kahvaltılar için WMF’in her yemek çeşidine uygun sahanları bulunur. Yerden tasarruf sağlayan iki pratik sapı sayesinde bu çok yönlü ve kullanışlı sahanlar fırına kolayca sığmakla kalmaz, buzdolabında da çok az yer kaplar.

Küçük ama en az büyükler kadar fonksiyonel. WMF’in mini sahan serisini en iyi ifade eden cümle bu. Bu seri küçük mutfaklar ya da yalnız yaşayanlar için ideal. Hem maksimum teknoloji ve fonksiyonellikten yararlanabiliyorsunuz hem de mutfakta hiç yer kaplamıyor. Mini yumurta sahanı yapışmaz kaplamaya sahip ve mutfakta kullandıktan sonra onu temizlemek çocuk oyuncağı. Onunla mutfakta harika sonuçlara ulaşacaksınız hem de hiç iz kalmadan.