WMF PERMADUR PREMIUM IZGARA TAVASI 28X28
WMF PERMADUR PREMIUM IZGARA TAVASI 28X28

WMF PERMADUR PREMIUM IZGARA TAVASI 28X28 (WMFMFK073.0038)

Marka : WMF
İndirim Oranı : %5 İndirim
Fiyat : 1.299,00 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 1.234,00 TL(KDV Dahil)
160,43 TL 'den başlayan taksitlerle

Genel Bakış

  • İçerik: 28 x 28 cm Izgara Tavası – 22 cm çaplı elektrikli/indüksiyon ocaklar için uygundur.
  • İndüksiyon ocaklar dahil tüm ocak tipleri için uygundur.
  • TransTherm-Allherdboden®: Eşit ısı dağılımı ve gelişmiş ısı koruması sayesinde enerji tasarrufu sağlayan patentli taban.
  • Malzeme: PermaDur yapışmaz kaplama ile alüminyum döküm: Üstün kalitede yapışmaz özelliği sayesinde narin yiyecekleri yanma ve yapışma olmadan profesyonelce pişirebilirsiniz. Çok sağlam ve uzun süre dayanıklıdır. PFOA içermez.
  • Ateşe karşı korumalı ergonomik plastik saplar ile güvenli kullanım. Elde yıkama önerilir.
  • Almanya’da yüksek kalitede üretilmiştir.
  • 5 yıl garanti.

Ürün Açıklaması

WMF’in ızgara tavaları ile kendi evinizin rahatlığında, hava koşulları ne olursa olsun ızgara bifteklerin, çıtır sosislerin ya da renkli sebze şişlerinin tadını çıkarın. Pratik ve şık tasarımı ile bu tavalar hızlıca ısınır ve eşit ısı dağılımı sağlar. Aynı pişme zamanına sahip tüm yiyecekler aynı anda pişeceği için patates dilimlerini ya da kırmızı ve beyaz etlerinizi pişirirken sürekli çevirmek zorunda kalmaz, hem zamandan hem de enerjiden tasarruf edebilirsiniz. Ayrıca ızgara yağının özel aromasının peşinde olanlar için, pişirme esnasında ortaya çıkan fazla yağlar bunun için özel olarak tasarlanmış oluklara akar. Öneri: Izgara işleminden 1 saat önce etlerinizi marine ederek marine sosunda kullandığınız baharatların ete iyice işlemesini sağlayın. Sosisler, tavanın kare şekli sayesinde yanyana konabilir ve tabanın çizgili yapısı sayesinde pişince harika ızgara çizgileri çıkar. Yapışmaz kaplama sayesinde, ızgara tavaları el ile kolayca temizlenebilir.

Yapışmaz PermaDur kaplama çizilmelere ve yemek asitlerine karşı dayanıklıdır, uzun ömürlüdür. WMF’in 5 yıl garantisine sahiptir. Fazla yağa ihtiyaç duymazlar, etleri ya da doğranmış sebzeleri mühürlerken dayanıklı yüzeyinde hiç düşünmeden spatula kullanabilirsiniz. Tavalar, geleneksel Alman dövme döküm yöntemiyle üretilmiştir. Aliminyum malzemesi ısıyı iyi bir şekilde iletir ve korur. Tavalar, indüksiyon dahil tüm ocak tipleri için uygundur.

Benzer Ürünler