Wmf Pilav Tenceresi 28Cm
Wmf Pilav Tenceresi 28Cm
Wmf Pilav Tenceresi 28Cm
Wmf Pilav Tenceresi 28Cm
Wmf Pilav Tenceresi 28Cm

WMF Cam Kapaklı Pilav Tenceresi 28 cm (WMFMFK073.0006)

Marka : WMF
Fiyat : 2.299,00 TL(KDV Dahil)
298,90 TL 'den başlayan taksitlerle

Genel Bakış

  • İçerik: 1x Paslanmaz çelik pilav tenceresi Ø 28 cm, Ø 22 cm çaplı elektrikli ve indüksiyon ocaklar için uygundur, 1x cam kapak Ø 28 cm
  • WMF tencereleri indüksiyon dahil her ocak tipinde kullanıma uygundur. TransTherm-Allherdboden®, gelişmiş ısı tutma ve eşit ısı dağılımı özellikleri ile enerji tasarrufu sağlayan patentli taban sistemidir.
  • Malzeme: Cromargan® Paslanmaz çelik 18/10 ile Durit® Select Pro yapışmaz kaplama. Sık kullanımda bile mükemmel seviyede yapışmaz özellik. Az yağ ile pişirme için idealdir. PFOA içermez.
  • Damlamatmadan dökmek için geniş kenarlar. Kolay kullanım için ergonomik paslanmaz çelik kulplar. Temizleme: Elde yıkama.
  • Almanya’da geliştirilmiştir

Ürün Açıklaması

WMF Pilav tenceresi sayesinde en lezzetli ve tane tane pilavı siz yapacaksınız! Ayrıca yağda çevirdikten sonra et yada sebze suyu eklediğiniz et yemeklerinizi kısık ateşte yavaşça pişirmek için, dolmalar ve karnıyarık için, ve hatta ısı dağılım özelliği çok iyi olduğu için vejetaryen ve vegan yemekleri pişirmek için de idealdir. Yaratıcı olun, yeni tatlar keşfedin ve yemek yapma tutkunuzu herkese gösterin.