WMF PROFI RESIST TAVA 28CM
WMF PROFI RESIST TAVA 28CM
WMF PROFI RESIST TAVA 28CM
WMF PROFI RESIST TAVA 28CM
WMF PROFI RESIST TAVA 28CM

WMF PROFI RESIST TAVA 28CM (WMFMFK073.0041)

Marka : WMF
Fiyat : 2.299,00 TL(KDV Dahil)
298,90 TL 'den başlayan taksitlerle

Genel Bakış

  • İçerik: 28 cm Tava – 22 cm çaplı elektrikli/indüksiyon ocaklar için uygundur.
  • WMF tavaları tüm ocak tipleri için uygundur: Gazlı, elektrikli ve indüksiyon ocaklar. Eşit pişirme/kızartma için eşit ısı dağılımı sağlayan taban.
  • Malzeme: Bal peteği yapısına sahip paslanmaz çelik kaplamalı çok katmanlı malzeme- iç kısımda Cromargan® Paslanmaz Çelik 18/10 – alüminyum iç malzeme, dış kısımda cilalanmış krom çeliği ve PermaDur yapışmaz kaplama. Bal peteği yapısı sayesinde çizilmeye karşı dayanıklıdır. Çok iyi yapışmazlık özelliği vardır. Yüksek ısı derecelerinde mühürleme yapmak için mükemmeldir. PFOA içermez.
  • Güvenli kullanım için ergonomik paslanmaz çelik saplar.
  • Elde yıkama önerilir.
  • Almanya’da geliştirilmiştir: 5 yıl garanti

Ürün Açıklaması

İster bir amatör olun ister profesyonel bir şef, ister mütevazı sofralarınız için göz yumurta pişiriyor olun ister sofistike yemekler, klasik bir tava her mutfağın olmazsa olmazıdır. WMF’ in tava koleksiyonu her yemek, her malzeme ve her pişirme yöntemi için doğru tavayı sunar. İhtiyacınıza göre dilediğinizi seçin: Yüksek kalitede paslanmaz çelik, alüminyum ya da çok katmanlı malzeme mi; ısıya dayanıklı seramik kaplama ya da uzun süre dayanıklı Pe rmaDur yapışmaz kaplama mı? Ayrıca değişik şekiller, boyutlar, derinlikler arasından size uygun olanı seçin. Tüm tavalar elinize tam olarak uyum sağlayan ve rahatlık sunan ergonomik saplara sahiptir. Herhangi bir malzemenin tavanıza yapışacağı endişesini taşımadan mutfaktaki hünerlerinizi gösterin!

WMF Profi Resist serisi paslanmaz çeliğin ve yapışmaz kaplamanın tüm avantajlarını sizin için bir araya getirir: alüminyum, paslanmaz Cromargan® çelik iç yüzey ve son derece dayanıklı krom çelik dış yüzey. Kaplama yüzey aynı zamanda yapışma ve yanmaları engeller. Paslanmaz çeliğin yüksek ısıya dayanıklılığı sayesinde, tavuk ve etlerinizi yüksek ısılarda mükemmel şekilde kızartabilirsiniz. Profi Resist tavalar, hızlı kızartma ve mühürleme gerektiren her türlü yemek için son derece uygundur: Siz sadece tadını çıkartın! Kabartmalı paslanmaz çelik bal peteği şeklindeki ağ yapısı, Profi Resist modellerinin yapışmaz kaplamasını korur, böylece tavanızı uzun yıllar aynı performansta kullanabilirsiniz. Tavaların çok katmanlı malzemesi sayesinde ısı eşit olarak dağıtılır ve bu tavalar enerji tasarruflu indüksiyon ocaklar dahil her türlü ocakta kullanılabilir. Çok şık bir tasarıma sahip olan seride tavalar, sahanlar ve woklar mevcuttur.