WMF ÇOCUK SETİ YEMEK JUNGLE BOOK
WMF ÇOCUK SETİ YEMEK JUNGLE BOOK
WMF ÇOCUK SETİ YEMEK JUNGLE BOOK

WMF ÇOCUK SETİ YEMEK JUNGLE BOOK (WMFSOF095.0003)

Marka : WMF
Fiyat : 899,00 TL(KDV Dahil)
116,88 TL 'den başlayan taksitlerle

Genel Bakış

  • İçerik: 4 adet çocuk çatal kaşık bıçak, 1 tabak ve 1 kaseli çocuk yemek seti. | Ürün kodu: 3201000262
  • Materyal: Parlak Cromargan® paslanmaz çelik 18/10. Paslanmazdır, dayanıklıdır, hijyeniktir, aside dayanıklıdır ve asla bozulmaz. Tabak ve kase bulaşık makinesinde yıkanabilir porselenden üretilmiştir. Renkli çatal kaşık bıçak motifleri çizilmeye dayanıklıdır.
  • Uzunluk: 16.5| 18.5| 16.5| 13.0 cm, Ø: 19.0 | 13.8 cm, yükseklik: 6.0 cm
  • 3 yaşından büyük çocuklar içindir: Eksiksiz bir settir ve çocukların tek başına yemesi için uygundur. Çocuklara uygun boyut ve şekle sahiptir.
  • Hediyelik için uygundur.

Ürün Açıklaması

Artık yemek yemeyi öğrenmek çok eğlenceli! WMF’in 6 parçalı çocuk yemek setleri 3 yaşından büyük çocukların motor gelişimine göre tasarlanmıştır. Ayrıca kahvaltıda ve akşam yemeğinde en heyecanlı anlar için ortam hazırlar. Her setin 4 parçalık çatal kaşık bıçakları Cromargan® paslanmaz çelikten (18/10) üretilmiştir. Buna ek olarak porselen tabak ve kase de bu setin önemli parçalarıdır. Tüm parçalar sevimli motiflerle ve rengarenk resimlerle süslenmiştir: Örneğin, Winnie the Pooh ve Küçük Prens gibi. Çocuk çatalı, bıçağı ve iki kaşığı ergonomik şekilde tasarlanmıştır, sapları dayanıklıdır ve kenarları yuvarlaktır. Çocuklar için ideal boyutlardadır ve çocukların el ve ağız boyutlarına uygundur. Çatal bıçak kaşık takımının ve yemek setinin tasarımları bir çok motifte mevcuttur, titizlikle üretilmiştir ve bulaşık makinesinde yıkanabilir. Sevimli çocuk yemek setleri, çocuklarınızın yemek zamanını çok daha eğlenceli hale getirecek.

Baloo ve Mogli tabakların üzerinde dans ettiğinde veya yılan Kaa bıçağın sapına dolandığında çocukların gözleri parlar. 6 parçalı WMF Jungle Book çocuk yemek seti ile çocuğunuz ilk defa tek başına yemek yeme deneyimi için en uygun olan sete sahip olacak. Çocuk çatal kaşık bıçaklarının ergonomik olarak tasarlanmış Cromargan® 18/10 paslanmaz çelikten üretilmiş sapları 3 yaşından büyük çocukların ellerine mükemmel bir şekilde oturur. Jungle Book seti, porselen yapımı ve canlı renklerden oluşan uyumlu çocuk tabağı ve kasesi ile tamamlanır. Tüm parçalar bulaşık makinesinde yıkanabilir.

 Etiketler
WMF, WMF ÇOCUK, WMF ÇOCUK SETİ, WMF ÇOCUK SETİ YEMEK, WMF ÇOCUK SETİ YEMEK JUNGLE, WMF ÇOCUK SETİ YEMEK JUNGLE BOOK, WMF ÇOCUK SETİ YEMEK BOOK, WMF ÇOCUK SETİ JUNGLE, WMF ÇOCUK SETİ JUNGLE BOOK, WMF ÇOCUK SETİ BOOK, WMF ÇOCUK YEMEK, WMF ÇOCUK YEMEK JUNGLE, WMF ÇOCUK YEMEK JUNGLE BOOK, WMF ÇOCUK YEMEK BOOK, WMF ÇOCUK JUNGLE, WMF ÇOCUK JUNGLE BOOK, WMF ÇOCUK BOOK, WMF SETİ, WMF SETİ YEMEK, WMF SETİ YEMEK JUNGLE, WMF SETİ YEMEK JUNGLE BOOK, WMF SETİ YEMEK BOOK, WMF SETİ JUNGLE, WMF SETİ JUNGLE BOOK, WMF SETİ BOOK, WMF YEMEK, WMF YEMEK JUNGLE, WMF YEMEK JUNGLE BOOK, WMF YEMEK BOOK, WMF JUNGLE, WMF JUNGLE BOOK, WMF BOOK, ÇOCUK, ÇOCUK SETİ, ÇOCUK SETİ YEMEK, ÇOCUK SETİ YEMEK JUNGLE, ÇOCUK SETİ YEMEK JUNGLE BOOK, ÇOCUK SETİ YEMEK BOOK, ÇOCUK SETİ JUNGLE, ÇOCUK SETİ JUNGLE BOOK, ÇOCUK SETİ BOOK, ÇOCUK YEMEK, ÇOCUK YEMEK JUNGLE, ÇOCUK YEMEK JUNGLE BOOK, ÇOCUK YEMEK BOOK, ÇOCUK JUNGLE, ÇOCUK JUNGLE BOOK, ÇOCUK BOOK, SETİ, SETİ YEMEK, SETİ YEMEK JUNGLE, SETİ YEMEK JUNGLE BOOK, SETİ YEMEK BOOK, SETİ JUNGLE, SETİ JUNGLE BOOK, SETİ BOOK, YEMEK, YEMEK JUNGLE, YEMEK JUNGLE BOOK, YEMEK BOOK, JUNGLE, JUNGLE BOOK, BOOK, WMF, WMF ÇOCUK, WMF ÇOCUK SETİ, WMF ÇOCUK SETİ YEMEK, WMF ÇOCUK SETİ YEMEK JUNGLE, WMF ÇOCUK SETİ YEMEK JUNGLE BOOK, WMF ÇOCUK SETİ YEMEK BOOK, WMF ÇOCUK SETİ JUNGLE, WMF ÇOCUK SETİ JUNGLE BOOK, WMF ÇOCUK SETİ BOOK, WMF ÇOCUK YEMEK, WMF ÇOCUK YEMEK JUNGLE, WMF ÇOCUK YEMEK JUNGLE BOOK, WMF ÇOCUK YEMEK BOOK, WMF ÇOCUK JUNGLE, WMF ÇOCUK JUNGLE BOOK, WMF ÇOCUK BOOK, WMF SETİ, WMF SETİ YEMEK, WMF SETİ YEMEK JUNGLE, WMF SETİ YEMEK JUNGLE BOOK, WMF SETİ YEMEK BOOK, WMF SETİ JUNGLE, WMF SETİ JUNGLE BOOK, WMF SETİ BOOK, WMF YEMEK, WMF YEMEK JUNGLE, WMF YEMEK JUNGLE BOOK, WMF YEMEK BOOK, WMF JUNGLE, WMF JUNGLE BOOK, WMF BOOK, ÇOCUK, ÇOCUK SETİ, ÇOCUK SETİ YEMEK, ÇOCUK SETİ YEMEK JUNGLE, ÇOCUK SETİ YEMEK JUNGLE BOOK, ÇOCUK SETİ YEMEK BOOK, ÇOCUK SETİ JUNGLE, ÇOCUK SETİ JUNGLE BOOK, ÇOCUK SETİ BOOK, ÇOCUK YEMEK, ÇOCUK YEMEK JUNGLE, ÇOCUK YEMEK JUNGLE BOOK, ÇOCUK YEMEK BOOK, ÇOCUK JUNGLE, ÇOCUK JUNGLE BOOK, ÇOCUK BOOK, SETİ, SETİ YEMEK, SETİ YEMEK JUNGLE, SETİ YEMEK JUNGLE BOOK, SETİ YEMEK BOOK, SETİ JUNGLE, SETİ JUNGLE BOOK, SETİ BOOK, YEMEK, YEMEK JUNGLE, YEMEK JUNGLE BOOK, YEMEK BOOK, JUNGLE, JUNGLE BOOK, BOOK,