Wmf Diadem Plus Tencere Seti 5P
Wmf Diadem Plus Tencere Seti 5P

Wmf Diadem Plus Tencere Seti 5P (WMFMFK073.0004)

Marka : WMF
Fiyat : 5.299,00 TL(KDV Dahil)
688,93 TL 'den başlayan taksitlerle

Genel Bakış

  • İçerik: Kapaklı 1x kısa tencere Ø 20 cm (yaklaşık 3l), kapaklı 3x derin tencere Ø 16 cm (yaklaşık 2l), 20 cm (yaklaşık 3.7l), 24 cm (yaklaşık 6.5 l), x1 sos tenceresi Ø 16 cm
  • Damlatmadan dökmek için geniş kenarlar.
  • WMF tencereleri indüksiyon dahil her ocak tipinde kullanıma uygundur. TransTherm-Allherdboden®, gelişmiş ısı tutma ve eşit ısı dağılımı özellikleri ile enerji tasarrufu sağlayan patentli taban sistemidir.
  • Malzeme: Cromargan® Paslanmaz çelik 18/10 - bulaşık makinesinde yıkanabilir, kolay temizlenebilir, fırında kullanıma uygundur, tadı yoktur ve aside dayanıklıdır.
  • Almanya’da geliştirilmiştir. Şık bombeli tasarım.

Ürün Açıklaması

Bir rüya takımı! Bu WMF tencere seti, etleri ve birçok yemeği istediğiniz şekilde hazırlayabilmenizi sağlar. Kısa tencere lezzetli yahniler ve dolmalar için mükemmeldir. Derin tencere pişirme sırasında daha çok sıvıya ihtiyacı olan her yemek için idealdir. Makarna, patates ve çorbalar bu geniş tencere için hiç problem değildir. Ayrıca karnıbahar gibi büyük sebzeleri haşlamak ve patatesleri pişirdikten hemen sonra tencerenin içinde püre haline getirmek için geniş bir alana sahiptir. Tüm tencereler yüksek kaliteli Cromargan® 18/10 paslanmaz çelikten yapılmıştır. Ayrıca hepsi, tüm ocak tiplerine uygun olan, eşit ısı dağılımı sağlayan ve ısıyı uzun süre koruyan TransTherm® tabana sahiptir.

Diadem Plus ile WMF, yıllara meydan okuyan ve yemek pişirmeyi günlük hayatın bir parçası haline getiren bir seri yaratmıştır. Küçük porsiyonları pişirmeye yönelik paslanmaz çelik profil kulplu tencereler daha büyük görevlerle karşı karşıya kaldığında da hatasız bir performans sergiler. Hafif bombeli tasarımı şık bir görüntü sağlarken alüminyum bazlı TransTherm® tabanı ısıyı ocaktan hızlıca tencerenin içine aktarır. Isı, yemek pişirirken yüksek ateşe gerek kalmadan titizlikle kontrol edilebilir. Isıya dayanıklı camdan yapılmış kapağı yemeğin nasıl piştiğini görebilmek için tam denetim sağlar ve geniş dökme ağzı damlatmadan dökmeye yardımcı olur. Bu serinin tüm ürünleri bulaşık makinesinde yıkanabilir ve 16-24 cm çaplarında 5 farklı tenceresi bulunur.

Etiketler
Wmf, Wmf Diadem, Wmf Diadem Plus, Wmf Diadem Plus Tencere, Wmf Diadem Plus Tencere Seti, Wmf Diadem Plus Tencere Seti 5P, Wmf Diadem Plus Tencere 5P, Wmf Diadem Plus Seti, Wmf Diadem Plus Seti 5P, Wmf Diadem Plus 5P, Wmf Diadem Tencere, Wmf Diadem Tencere Seti, Wmf Diadem Tencere Seti 5P, Wmf Diadem Tencere 5P, Wmf Diadem Seti, Wmf Diadem Seti 5P, Wmf Diadem 5P, Wmf Plus, Wmf Plus Tencere, Wmf Plus Tencere Seti, Wmf Plus Tencere Seti 5P, Wmf Plus Tencere 5P, Wmf Plus Seti, Wmf Plus Seti 5P, Wmf Plus 5P, Wmf Tencere, Wmf Tencere Seti, Wmf Tencere Seti 5P, Wmf Tencere 5P, Wmf Seti, Wmf Seti 5P, Wmf 5P, Diadem, Diadem Plus, Diadem Plus Tencere, Diadem Plus Tencere Seti, Diadem Plus Tencere Seti 5P, Diadem Plus Tencere 5P, Diadem Plus Seti, Diadem Plus Seti 5P, Diadem Plus 5P, Diadem Tencere, Diadem Tencere Seti, Diadem Tencere Seti 5P, Diadem Tencere 5P, Diadem Seti, Diadem Seti 5P, Diadem 5P, Plus, Plus Tencere, Plus Tencere Seti, Plus Tencere Seti 5P, Plus Tencere 5P, Plus Seti, Plus Seti 5P, Plus 5P, Tencere, Tencere Seti, Tencere Seti 5P, Tencere 5P, Seti, Seti 5P, 5P, Wmf, Wmf Diadem, Wmf Diadem Plus, Wmf Diadem Plus Tencere, Wmf Diadem Plus Tencere Seti, Wmf Diadem Plus Tencere Seti 5P, Wmf Diadem Plus Tencere 5P, Wmf Diadem Plus Seti, Wmf Diadem Plus Seti 5P, Wmf Diadem Plus 5P, Wmf Diadem Tencere, Wmf Diadem Tencere Seti, Wmf Diadem Tencere Seti 5P, Wmf Diadem Tencere 5P, Wmf Diadem Seti, Wmf Diadem Seti 5P, Wmf Diadem 5P, Wmf Plus, Wmf Plus Tencere, Wmf Plus Tencere Seti, Wmf Plus Tencere Seti 5P, Wmf Plus Tencere 5P, Wmf Plus Seti, Wmf Plus Seti 5P, Wmf Plus 5P, Wmf Tencere, Wmf Tencere Seti, Wmf Tencere Seti 5P, Wmf Tencere 5P, Wmf Seti, Wmf Seti 5P, Wmf 5P, Diadem, Diadem Plus, Diadem Plus Tencere, Diadem Plus Tencere Seti, Diadem Plus Tencere Seti 5P, Diadem Plus Tencere 5P, Diadem Plus Seti, Diadem Plus Seti 5P, Diadem Plus 5P, Diadem Tencere, Diadem Tencere Seti, Diadem Tencere Seti 5P, Diadem Tencere 5P, Diadem Seti, Diadem Seti 5P, Diadem 5P, Plus, Plus Tencere, Plus Tencere Seti, Plus Tencere Seti 5P, Plus Tencere 5P, Plus Seti, Plus Seti 5P, Plus 5P, Tencere, Tencere Seti, Tencere Seti 5P, Tencere 5P, Seti, Seti 5P, 5P,