WMF MINI 16CM BUHARLI DERİN TENCERE
WMF MINI 16CM BUHARLI DERİN TENCERE

WMF MINI 16CM BUHARLI DERİN TENCERE (WMFMFK073.0033)

Marka : WMF
Fiyat : 479,00 TL(KDV Dahil)
62,28 TL 'den başlayan taksitlerle

Genel Bakış

  • Malzeme: Cromargan® Paslanmaz çelik 18/10 - bulaşık makinesinde yıkanabilir, kolay temizlenebilir, fırında kullanıma uygundur, tadı yoktur ve aside dayanıklıdır.
  • Damlatmadan dökmek için geniş kenar.
  • WMF tencereleri indüksiyon dahil her ocak tipinde kullanıma uygundur. TransTherm®, gelişmiş ısı tutma ve eşit ısı dağılımı özellikleri ile enerji tasarrufu sağlayan patentli taban sistemidir.

Ürün Açıklaması

Mini buharlı tencereyle şeflerin elinden mesleğini alabilirsiniz. Hem lezzetli hem sağlıklı yemek yapmak artık mümkün hem de kolayca. Ocakta tencerenin iki kısmında, kapalı bir şekilde pişme işlemi gerçekleşiyor. Aşağıdaki kısma az bir su koyarak, üste koyacağınız balık, et ya da sebzeleri suya temas etmeden suyun buharıyla pişirebilirsiniz. Böylelikle hiçbir şey yanmaz ve besinler vitaminlerini korur. Lezzetten ödün vermeden sağlıklı beslenme zamanı.

Küçük ama en az büyük olanlar kadar işlevsel, WMF’in mini tencerelerini yaparken amaçladığı tam olarak bu. WMF Mini tencereler daha küçük bir çapa sahiptir, bu özellikleri onları tek ya da iki kişilik evler için, küçük porsiyonlar için ya da yemekleri ısıtmak için ideal yapar. TransTherm® tabanı ile WMF mini tencere indüksiyon dahil tüm ocak tiplerinde kullanım için uygundur. Yüksek kenarı sayesinde, neredeyse hiç yağ sıçratmaz ve pişirme için çok az miktarda sıvıya ihtiyaç duyulur. Kapaklı derin tencereler şık ve sade bir tasarıma sahiptir.

Benzer Ürünler