Wmf Permadur Element Sahan 24Cm
Wmf Permadur Element Sahan 24Cm
Wmf Permadur Element Sahan 24Cm

Wmf Permadur Element Sahan 24Cm (WMFMFK073.0019)

Marka : WMF
İndirim Oranı : %5 İndirim
Fiyat : 349,00 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 331,55 TL(KDV Dahil)
43,11 TL 'den başlayan taksitlerle

Genel Bakış

  • 3 katmanlı PermaDur yapışmaz kaplama
  • İndüksiyon ocaklar dahil her ocak tipi ile uyumludur.
  • Malzeme: PermaDur yapışmaz kaplama ile alüminyum döküm: Üstün kalitede yapışmaz özelliği sayesinde narin yiyecekleri yanma ve yapışma olmadan profesyonelce pişirebilirsiniz. Çok sağlam ve uzun süre dayanıklıdır. PFOA içermez.
  • Ateşe karşı korumalı ergonomik plastik saplar ile güvenli kullanım.

Ürün Açıklaması

İster bir amatör olun ister profesyonel bir şef, ister mütevazı sofralarınız için göz yumurta pişiriyor olun ister sofistike yemekler, klasik bir tava her mutfağın olmazsa olmazıdır. Tüm tavalar ve sahanlar elinize tam olarak uyum sağlayan ve rahatlık sunan ergonomik saplara sahiptir. Herhangi bir malzemenin tavanıza ve sahanınıza yapışacağı endişesini taşımadan mutfaktaki hünerlerinizi gösterin!

3 Katmanlı PermaDur yapışmaz kaplama sayesinde yemek yaparken herhangi bir malzeme sahanınıza yapışmaz. . Aynı zamanda ateşe karşı korumalı ergonomik plastik saplar ile güvenli kullanım sunarken, bakımı ve temizlemesi son derece kolaydır.PermaDur Element serisinin benzerlerinden ayrılan zarif yeşil rengi mutfaklarınıza farklı bir şıklık katarken, dayanıklılığı ve kullanışlılığı sayesinde mutfakta harikalar yaratacaksınız.